Červen 2009

POZasTaVeNí-ZměNa DeSsU...ZaSe :D

10. června 2009 v 15:56 | PriNceSs.G. |  PrO TeBe--DůLežiTé

AhojKy mots mě to mrzíí...ale vlastně nemrzí thwow.gif image by Salisko a vás by to taky nemělo mrzet fííme?? ptže až se vrátim bude to tu hezčí než kdy dřív doufám Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a bude to tu lepší (tzv. vytuněný )
Asi tak zá 10 dní jedem na školu v přírodě fuckoff.gif image by Salisko (přeloženo: nuda v přírodě laugh-1.gif image by Salisko). Nikdo se tam netěšíí a já taky ne !568!. Jako leší než trčet ve škole joo ale jako kdybyste to viděli lol.gif picture by monuliq...Ty pokoje já myslela že chcípnu ...Jako to bylo nový před 100 lety A prej zrekonstruovaný!! hovno poop3.. Tak apoň že tam jedou moe lásenky (Majůůůš, Barůůůůš, Denůůůůš, Monůůůůš ) Bez vás ani krok holčiny pixel. Prej budeme jezdit na vodě...už to vidim jak se někde topiimjá sem totiž hrozný střevo . Jede tam i nějaká druhá třída pchééé ... Bude to tam ještě horší ale co se dá dělat musíme tam jet ( když už sme zapaltili ty prachy néé?? cring). Vrátíme se ke změně dessu a pozastavení yes.gif image by Salisko. Tagže chci upe perfect dess a urobim si ho sama tagže tu bude asi trošku dýl trvat mno . Bude tu jiný menu a upe všecko inší. Sbénka zůstanou smilies vás neopustim ...Možná nebudu tak vzorná v obíhání ale pokud možno budu se snažíít hehe.gif picture by monuliq. POzastavení asi bude trvat dýl ale až se vrátim nepoznáte to tu tongue-4.gif image by Salisko. Ještě si pamatujte že revizoři v autobusech sou zmrdii ( vysvětlim jindy ).


Papa PriNceSs.G.

KuSowKa 0.4 BeSt FriEnDs

7. června 2009 v 9:19 | PriNceSs.G. |  KuSoVky

Od MojíHo SbéNka :)

7. června 2009 v 9:16 | PriNceSs.G. |  MoE SBeNCa
Děkuju :)


DiPloMky Za TiPoVačKu

7. června 2009 v 9:01 | PriNceSs.G. |  DiPLoMky


1. Klikačka pro ○◘Ni◘Ku◘Sh◘Ka◘○
Snad sem jí dala správně :D a líbí??


2. Klikačka pro Terča
Snad sem jí trefila coo?? :D3. Klikajda pro aDDuSQa <3
Jakoo doufám že se líbí?? :D

Napište jak se vám líbí ještě skontroluju jestli funggujou jak maj a pak napíšu že si je můžete vyzvednout :)..

RyChLoVka- TiPOVačKa

6. června 2009 v 11:10 | PriNceSs.G. |  RyChLoVky
BeRu PrVní Tři LiDiNky co ODPOVÍ SPRÁVNĚ!!

OtáZka zNí:

JaKý sloVo POužíVám, kDyž SE DiVim??

1. LOL!!
2. OMG
3. WTF

Typujte poradit vám nemůžu je to celkem ehký možná že vám napovíím...že je to souvětí jako 3 slovíčka hmm??

První tři co vyhrajou dostávají klikačku na svůj blog jako cenku!! pa

A Je To!!

6. června 2009 v 11:05 | PriNceSs.G. |  MoE JeN tAk KeCy
TááK A MáMe NaDěláNo.. PůL HoDinY SEM jAKo MaGor ChdILa V LeSe S IgeLiTkou PlNou LiStí A PamPelišEk a POtOm seM se Na To Vy...A šla HleDat JiNaM TAM SEm To NašLááá A šLa Dom NiCméNě ZvířaTa SoU ComPleT TagZhe MáM VoLnooo PuJdu UděLaT NěJaKoU SouTěž A PaK SeM buDU NěCo PřiDáVat TěžTe Se DeMe Na To!!_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ © // *TheMyBloog.blog.cz*"]

My DiArY 0.7

6. června 2009 v 10:15 | PriNceSs.G. |  DiAry
Bré RáNkO LáSkyy Photobucket - Video and Image Hosting S Toho DeSsu SeM FaKt MrTě SpoKojEná ...SluNce MOtS NeSvíTí A Já SE MuSim VyDaT OběHnouT SB a PaK oBěHnoUt LesíK U KteRýho ByDlíMe a NaTrHaT TAM ZeLeN7 Pro ZvířáTka Photobucket - Video and Image Hosting...TaKy By To NeMohLO POčkaT... ...TaK JaK seM řeKLa POKuD NeNaStaNoU TrAble SEM tu DO HODinY a Pááák FrčíMe Na BloGu O tempo não pára Do NewM KOlIka hod ...


PaPa Mlj VáS

NoVý DeSs_ Co řiKáTéé??

5. června 2009 v 20:52 | PriNceSs.G. |  PrO TeBe--DůLežiTé
Tak Jako sem si změnila dess ptže tamten se mi ani trochu nelíbil :-P A tak sem se dneska rozhodla zhe si ho pstě předělám mno :D. A budiž, stalo se xD. Táta už mě hodinu vyhání od compu a připomíná mi to když se rozlobíme budeme zlí :D: Gábino, já umim nejt zlej, nepřej si mě....vypadni od toho počítače, co tam furt děláš?? Atd... a já ještě chvilinku :D mno a už za tim sedim asik tak 3 hodiny ale za tu námahu to stálo ne?? Esbénka promrkněte dess a dějte mi vědět jak se vám líbí juuu?? Děkujuuu :D MuCq miluju vás

SPOKOJENOST: 100 %


Pááá.....PriNceSs.G.

HoDnocení SB- Květén 2009- jakpak se vám vedlo??

2. června 2009 v 17:49 | PriNceSs.G. |  MoE SBeNCa
Tak tady je- konečně ste s dočkaly sbénka co?? Nicméně nebudeme to protahovat, jak asi taký hodnocení bude vypadat, ví asi každej žeo :) a tak sem napíšu znaky pro ´jednotlivé kategorie a rozmístím vás tam jak sem spokojená. Protože tendle blog je novej a vlastně sbénka sou taky nový, pro všechny platí New or updated ju?? Budu hodnotit mírně ale v příštích se to možná bude stupňovat- uvidíme. Dáme se do toho:

1. - znamená, že jsem s váma spokojená, ž ste moe nej. lásenky a miluju vás!!
2. - znanená, že jset moe lafíci affíci
3. - mno tak jako ste moe affíci a mám vás ráda ale mohli byste víc navštěvovat můj blog..
4. - asi vás smažu!! vůbec nepíšete atd...¨
5. - po tomto vyhodnocení už nejste moje sbé, mažu vás.

Tak myslim že ty drastyčtější doel nebudou pro nikoho ptže jsem velmi velmi spokojená :)

A teď vy a vyhodnocení:

1. Lucinka* - - Miluju jí!!

Tak ty moe lásko si pstě nejlepší, to já bych se měla polepšit coo?? Byla jsí na mém bývalém blogu tom affík a ne tak pro nic za nic!!

2. Mrs.TerunQa - - Lowuju the!!

Tak já tě jako moc neznám žeo tagže si pro mě nevík a newm jak tě mám hodnotit...Ale vim žže si svědomitý sbénko a mám tě ráda!!

3. Deníí - - Zdá se že jsi fajn..

Zdá se že si mots milé a hodné a dobré sbénko a snad vydržíš!! Ptže bych tě nerada stratila a mám tě ráda, vydrž!!

4. LeiQ - - A jako ty mots nechodíš!!

Mno tak jako moe sbénko mám tě ráda ale jestli ceš vydržet musíš sem ´taky někdy zajít!!

5. TerezQa - - Love Bejb!!

jsi moe sbénko z bývalého blogu a jako moe staré a svědomité sbénko jsem si tě velmi oblíbila!! Píšeš komenty a já newm co a slibuju že se taky polepšim!!

6. Ladi.Dadi - - My sb...LOVE!!

Moe sbénko ze starého blogu a jsem s ním velmi spokojená!! Takoví moe lásky ste...

7. _MarušQa_ - - ááách...moe lásenka!!

Jééé tak na tebe bych nesměla zapomenout...v mém bývalém blogu jsi byla v top affs a byla bys i teď!! Milju tě a ty to víš!!

8. mishel - - Láska

Tak ty jsi nová zhe?? A máš mě ráda zhe?? Tim pádem i já tebe!!

9. AdusQa - - LoWin

ááách já na tebe zapoměla a přece tě mám ráda od začátku, a kdo by neměl!! Jsi to nejmilejší sbénko na světě který navštěvuje můj blog skoro každej den a co se cení, lásko MTR!!

KONEC

Doufám že jste s hodnocením spokojený, moji affíci a já se těším že už pak všici budete moe top lásky!!

Anketa // Líbí se fám tento dess??

2. června 2009 v 17:25 | PriNceSs.G. |  PrO TeBe--DůLežiTé
Hlasuj plsky

My DiaRy 0.6 JsEm Tu A Se Mnou MEGA PrůSeRyy xO

2. června 2009 v 17:18 | PriNceSs.G. |  DiAry
Mno tak nastááár Jsem tu a ještě než začnu můj smutnej, pomrvenej život tak SB!!! Připravte se n vyhodnocení za Květen, hodnocení bude poprvé a snad bude good icon_42.gif image by Salisko. Nicméně teď uslyšíte že mám mozek menší než slepice a štěstí jako smolař poop1. Tyvé já mám ředitelskou důtku!!! A moe kámoška taky tve my sme totiž nikomu neřekly - nebo spíš zapoměli- hmm.gif image by Salisko že jako dem dom a šli sme. Bylo to na den dětí. Tim pádem nám ty hodiny započítaly a bylo to 3 neomluvený hodiny což je ředitelská důtka bác- a máme jí . Ne že sem si pohnojila vysvědčení ale taky sem si pohnojila vztahy se školou a rodinou. Samozřejmě ú holky se to nečeká a zase to bude něco!! :ham ale co jako můž si za ´to sama já vim a taky že budu pikaat http://emo-hannah.blog.cz/...teda jako já sem chvíly přemýšlela že než aby mi jí napsaly že zdrhnu znova ale to už by byla dvojka s chování bitch.gif bitch image by Salisko...a tak....sme šli....a došli...do ředitelny...vyslechly si nadávky...poučování....sklamání z nás...pak zápis do žk...stydění se...a padejte do třídy!! mě je to tak líto a slyšení že sem kráva, to mě nezajímá, to už fíím!!
A japa se fám líbí můj novej dess?? vyjadřete se ju?? Mě se tak jako dcl líbí ..
Tak papa doufám že nejste taký průseráři ako já jináč byste teďka právě taky plakaly na d rozlitym mlíkem .